Age of Wonders 4 (PS5) - okladka

Age of Wonders 4 (PS5)

Premiera:
02 maja 2023
Premiera PL:
02 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Age of Wonders 4 (PS5)
Materdea @ 22:11 27.04.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Age of Wonders 4 to czwarta pełnoprawna odsłona popularnej serii turowych strategii z elementami gry 4X i RPG autorstwa Triumph Studios.

Fabuła Age of Wonders 4 ponownie wrzuca gracza do znanej krainy fantasy Evermore, w której to rozmaite królestwa reprezentujące różne klasy oraz rasy walczą o dominację. Tym razem jednak sprawa jest o wiele większa, ponieważ chodzi o odesłanie Królów-Czarnoksiężników tam, gdzie ich miejsce - ponieważ wrócili do królestwa i sieją spustoszenie.

Rozgrywka Age of Wonders 4 utrzymana jest w znanej dla fanów tej marki konwencji turowej strategii 4X i elementami RPG. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a głównym celem gracza jest rozwój wybranej nacji tak, by mogła ona walczyć o dominację z pozostałymi na mapie. Kierujemy wojskami, przeprowadzając walki w systemie turowym, choć sama eksploracja mapy odbywa się w czasie rzeczywistym. Zbieramy wtedy surowce i dbamy o rozwój posiadanej infrastruktury. Nowością jest możliwość stworzenia własnej frakcji - nie tylko zaprojektowania wyglądu jednostkom, generałom oraz samej głównej postaci, ale również nakreślenia tła historycznego, będącego kanonicznym na przestrzeni całej kampanii.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Age of Wonders 4 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?