Deliver Us Mars (PS5) - okladka

Deliver Us Mars (PS5)

Premiera:
02 lutego 2023
Premiera PL:
02 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Deliver Us Mars (PS5)
Materdea @ 11:22 27.01.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 15h 30min

+ czaswięcej

Deliver Us Mars to kontynuacja gry przygodowej science-fiction wydanej w 2019 roku - Deliver Us the Moon. Za produkcję "dwójki" również odpowiada studio KeokeN.

Fabuła Deliver Us Mars osadza gracza w roli astronautki Kathy Johanson - tym razem jednak z misją na tytułowy Mars. Akcja rozgrywa się dziesięć lat po zakończeniu misji Fortuna (na Księżyc), a ludzkość stoi na skraju zagłady. Po odebraniu tajemniczej, wysłanej z Marsa prośby o pomoc, najmłodsza astronautka na Ziemi - nasza protagonistka - dołącza do załogi Zephyra i wyrusza na ostatnią misję tego statku. Ma ona polegać na odzyskaniu skradzionych przez tajemniczą organizację Outward statków kolonii ARKA i zapewnieniu tym samym przetrwania rasie ludzkiej.

Rozgrywka Deliver Us Mars reprezentuje gatunek trzecioosobowych przygodówek nastawionych na akcję. Gameplay nastawiony jest na eksplorację i rozwiązywanie zagadek środowiskowych. Pomocne podczas naszej misji są towarzyszący nam robot oraz uniwersalne narzędzie, które możemy modyfikować w trakcie zabawy.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Deliver Us Mars (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?