One Piece: Odyssey (PS5) - okladka

One Piece: Odyssey (PS5)

Premiera:
13 stycznia 2023
Premiera PL:
13 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis One Piece: Odyssey (PS5)
Materdea @ 17:59 01.01.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

One Piece: Odyssey to jRPG akcji w świecie popularnej mangi/anime One Piece. Za produkcję odpowiada wewnętrzne studio firmy Bandai Namco Entertainment, a fabuła po raz pierwszy w historii nie stanowi adaptacji wcześniejszych wydarzeń, a prezentuje autorską, świeżą przygodę w tym uniwersum.

Fabuła One Piece: Odyssey prezentuje nową przygodę, w której słynny pirat Monkey D. Luffy, znany jako Luffy Słomiany Kapelusz, razem ze swoją załogą Słomianych Kapeluszy płynie przez Nowy Świat w poszukiwaniu kolejnej wyspy. Ich podróż jednak przerywa sztorm, a statek rozbija się. Bohaterowie trafiają na tropikalną wyspę otoczoną przez szalejące bez przerwy burze, na której zespół traci ze sobą kontakt - naszym zadaniem, Monkey D. Luffy'ego, jest zebranie zespołu i ucieczka z tajemniczego miejsca.

Rozgrywka One Piece: Odyssey to klasyczne RPG akcji (jRPG akcji), gdzie eksploracja otwartego świata łączy się z wykonywaniem zleconych zadań oraz dynamiczną walką. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś do

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczne
Screeny z One Piece: Odyssey (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?