Minecraft: Legends (PS5) - okladka

Minecraft: Legends (PS5)

Premiera:
18 kwietnia 2023
Premiera PL:
18 kwietnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Minecraft: Legends (PS5)
Materdea @ 10:46 29.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Minecraft: Legends to gra strategiczna z elementami RPG i akcji (strategiczna gra akcji), której akcja osadzona została w niebywale popularnym, "klockowym" uniwersum. Za produkcję odpowiadają autorzy oryginału, szwedzkie studio Mojang.

Fabuła Minecraft: Legends w roli bohatera osadza własnoręcznie wykreowanego przez gracza herosa. Nad Overworldem zawisło zagrożenie związane z inwazją Piglinów. Tylko my jesteśmy w stanie sprostać temu wyzwaniu.

Rozgrywka Minecraft: Legends to połączenie strategii i akcji, z majaczącymi w tle rozwiązaniami cRPG-owymi. Akcję obserwujemy z persketywy trzeciej osoby, a kluczowe są mechaniki zbierania zasobów, tworzenia nowych fortyfikacji oraz budynków użyteczności wojennej, zawiązywanie sojuszy, gromadzenie armii oraz wystawianie jej do kolejnych bitew (oraz brania samemu w nich udziału).

Minecraft: Legends poza kampanią fabularną dla pojedynczego gracza oferuje również tryb multiplayer - zarówno sieciowe PvP (walki z innymi graczami) jak i kooperację.

Screeny z Minecraft: Legends (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?