Wild Hearts (PS5) - okladka

Wild Hearts (PS5)

Premiera:
17 lutego 2023
Premiera PL:
17 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Wild Hearts (PS5)
Materdea @ 20:55 28.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Wild Hearts to przygodowa gra akcji z elementami RPG utrzymana w schemacie typowym dla gier z serii Monster Hunter. Za produkcję odpowiada studio Koei Tecmo, a wydaniem zajęła się firma Electronic Arts - całość przeprowadzona w ramach programu EA Originals.

Fabuła Wild Hearts osadza akcję w fantastycznej, inspirowanej feudalną Japonia, krainie o nazwie Azuma. Niegdyś spokojna, teraz buzująca i niebezpieczna, gdyż Kemono - wielkie, zdesperowane bestie, władające niszczycielską mocą pierwotnej natury - wpadły w szał. Gracz wciela się w "myśliwego", który jest w stanie stawić im czoła dzięki niezwykłym zdolnościom łowieckim, śmiercionośnej broni i pradawnej technologii karakuri.

Rozgrywka Wild Hearts to połączenie przygodowej gry akcji oraz RPG, gdzie sporą rolę odgrywa też survival. Zaimplementowany system craftingu pozwala nam tworzyć coraz lepsze i bardziej zaawansowane uzbrojenie i pułapki na ogromne i silniejsze zwierzęta. Clou zabawy zaś to polowanie właśnie - na początku na mniejsze Kemono, z czasem na coraz bardziej niebezpieczne okazy. Akcję obserwujemy zza pleców własnoręcznie wykreowanego bohatera.

Wild Hearts oferuje zabawę dla pojedynczego gracza, ale również udostępnia multiplayer - kooperację dla maksymalnie trzech osób.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Wild Hearts (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?