Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties (PS5) - okladka

Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties (PS5)

Premiera:
10 listopada 2022
Premiera PL:
10 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties (PS5)
Materdea @ 13:52 04.11.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 2h 30min

+ czaswięcej

Bloody Ties to pierwszy oficjalny dodatek do cenionej polskiej survivalowej gry akcji z elementami RPG - Dying Light 2: Stay Human. DLC jest autorstwa twórców oryginalnej gry, wrocławskiego Techlandu. Do poprawnego działania wymagane jest posiadanie podstawowej wersji Dying Light 2.

Fabuła Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties ponownie pozwala wskoczyć graczowi w buty protagonisty z "podstawki", Aidena. Bohater skuszony obietnicą bogactwa, chwały i dostępu do najlepszego sprzętu bierze udział w krwawych i brutalnych walkach na arenie - Carnage Hall. Tam poznaje nowego kompana, Ciro, który chce pomścić brata, a dodatkowo odkryć prawdziwe intencje organizatorów tych "zawodów".

Rozgrywka Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties na pierwszym miejscu stawia model walki, konieczność dopasowywania swojego stylu do kolejnych arenowych rywali, a także na aspekty survivalowe. Nowością jest zupełnie nowy typ broni - pancerna rękawica. Poza tym fani Dying Light 2 nie powinni czuć się zaskoczeni zmianami w gameplayu.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:28, 10.12.2022
Arena do walki do której dodano fabułę by gracze zbytnio nie narzekali. Rozczarowaniem okazało się brak bezpośredniego połączenia nowej lokacji z miastem, mimo iż misje z dodatku bardzo często każą nam wracać do Villedor :/

Część graczy z pewnością będzie zadowolona, bo wyzwania w grze są skrojone pod doświadczonych graczy, którzy dużo czasu spędzili z grą. Dla innych będzie to spore wyzwanie, tak jak dla mnie, dały mi w kość te wyzwania.