Need for Speed: Unbound (PS5) - okladka

Need for Speed: Unbound (PS5)

Premiera:
02 grudnia 2022
Premiera PL:
02 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Need for Speed: Unbound (PS5)
Materdea @ 19:25 06.10.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 34h 49min

+ czaswięcej

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko trzyletniej przerwie wydawniczej - ostatnią odsłoną jest Need for Speed: Heat z 2019 roku. Za produkcję odpowiada Criterion Games.

Fabuła Need for Speed: Unbound wrzuca gracza do fikcyjnego miasta Lakeshore, gdzie rządzą uliczne wyścigi - i to nie do końca legalne. Naszym zadaniem jest branie udział w kolejnych zawodach, zdobywanie "street creditu", modyfikacja zdobywanych i kupowanych aut, a także ucieczka przed organami ścigania - im więcej bowiem zdobywamy podziemnej reputacji, tym bardziej gliniarze chcą nas dorwać.

Rozgrywka Need for Speed: Unbound to klasyczne zręcznościowe (arcade'owe) wyścigi z akcją w otwartym świecie, gdzie od fizyki, realizmu i odwzorowania prawdziwych realiów ważna jest dynamika oraz zabawa. Bohater bierze udział w kolejnych zawodach, tuninguje auta oraz walczy z innymi podziemnym zawodnikami o tytuł króla Lakeshore. Główną nowością jest przebudowany względem poprzedniczek system ucieczki przed policją, który teraz jest o wiele bardziej złożony i po części realistyczny - gracz może uciekać nie tylko ulicami, ale także gęstą siecią kanałów rozciągających się pod miastem.

Cechą charakterystyczną gry jest nietuzinkowy styl graficzny, łączący współczesną oprawą wizualną z elementami graffiiti lub też streetartowymi.

Need for Speed: Unbound poza trybem dla pojedynczego gracza (kampania) oferuje też starcia z innymi graczami w trybie multiplayer.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z Need for Speed: Unbound (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojteklog   @   02:11, 24.05.2024
Najslabsza z ostatnich 3 czesci NFS, za duzo policji, ciagla oblawa i uciekanie. Fajne samochody, i ciekawi przeciwnicy. 28 godzin gry, za male pieniadze warto.