F1 22 (PS5) - okladka

F1 22 (PS5)

Premiera:
01 lipca 2022
Premiera PL:
01 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis F1 22 (PS5)
Materdea @ 10:39 02.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

F1 22 to kolejna odsłona wyścigowej serii z elementami symulacji, poświęcona najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyścigom samochodowym - Formuła 1. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Codemasters.

F1 22 pozwala graczowi zasiąść za kierownicami najszybszych bolidów na świecie, prowadząc zarówno swoje alter-ego w drodze do rajdowego numeru jeden, jak i umożliwiając rozgrywanie np. pojedynczych wyścigów (razem z sesjami treningowymi i kwalifikacjami) - zarówno w trybie dla pojedynczego, jak i wielu graczy.

Rozgrywka F1 22 przynosi do serii kilka nowości. Gameplay odznacza się, jak to ma marka w zwyczaju, wysokim poziomem realizmu i elementami symulacyjnymi, gdzie nie tylko ważne jest przygotowanie pojazdu przed startem, ale również odpowiednia uwaga na np. warunki panujące na torze. W tej edycji poprawiono oraz zmodyfikowano przebieg dnia wyścigowego, wprowadzając poprawki do dziania samochodu bezpieczeństwa, dodając interaktywne pit-stopy, a także dodając zupełnie nowe sprintowe formaty. Poza trybem kariery dostępny jest również wariant związany z zarządzania ze zbudowanym od zera zespołem, a także możliwość przejechania seoznu 2021/2022 za kierownicą pojazdów z niższej klasy, Formuły 2.

F1 22 oferuje nowy tor w Miami (Miami International Autodrome), dwudziestu profesjonalnych i licencjonowanych kierowców oraz dziesięć zespołów z minionego sezonu 2021/2022. Tryb wieloosobowy umożliwia zmagania zarówno przez sieć, jak i na podzielonym ekranie przy jednej konsoli - dla maksymalnie dwóch osób.

F1 22 w wersji na komputery osobiste udostępnia także specjalny tryb dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z F1 22 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?