Deliver Us the Moon (PS5) - okladka

Deliver Us the Moon (PS5)

Premiera:
23 czerwca 2022
Premiera PL:
23 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Deliver Us the Moon (PS5)
Materdea @ 21:37 02.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 35min

+ czaswięcej

Deliver Us the Moon to niezależna gra przygodowa autorstwa studia KeokeN. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a całość osadzono w klimacie thrillera science-fiction. Tytuł wzbogacony jest także o elementy survivalu.

Fabuła Deliver Us the Moon rozgrywa się w roku 2069, kiedy na Ziemi wyczerpały się prawie zupełnie zasoby naturalne. Rządy największych państw świata powołują do życia agencję kosmiczną WSA, mającą zająć się eksploracją surowców na Księżycu. WSA w końcu dopięła swego i skolonizowała srebrny glob. Lata po tym wydarzeniu kontakt z mieszkańcami naturalnego setelity Ziemi się urywa, a gracz wciela się w kosmonautę mającego zbadać tę enigmatyczną, ale i podejrzaną sytuację.

Rozgrywka Deliver Us the Moon skupia się w głównej mierze na eksploracji i rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Pomocne podczas naszej misji są towarzyszący nam robot oraz uniwersalne narzędzie, które możemy modyfikować w trakcie zabawy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?