Nobody Saves The World (PS5) - okladka

Nobody Saves The World (PS5)

Premiera:
14 kwietnia 2022
Premiera PL:
14 kwietnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Nobody Saves The World (PS5)
Kawira @ 08:50 19.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nobody Saves The World to kolorowa gra akcji  z elementami zręcznościówki i platformówki, której akcja osadzona została w mało poważnym świecie fantasy. Za projekt odpowiada DrinkBox Studios znane za sprawą takich marek jak Guacamelee czy Severed.

Fabuła Nobody Saves The World pozwala graczowi wcielić się w przeciętnego ucznia pewnego czarodzieja. Nasz bohater nosi tytułowe imię Nikt. Pewnego dnia mentor znika, zostawiając za sobą swoją różdżkę oraz zadanie - pokonać lochy pod okolicznym miasteczkiem. A wszystko to w celu uratowania świata!

Rozgywka Nobody Saves The World łączy w sobie kilka doskonale znanym graczom mechanik. Akcję obserwujemy z lotu ptaka i w ten sposób przemierzamy proceduralnie generowane lochy. W trakcie zabawy napotykamy na dziwnych bohaterów niezależnych, którzy zlecają nam kolejne zadania - po ich wykonaniu otrzymujemy nową transformację postaci z własnym zestawem umiejętności. Wszystkich form jest łącznie 15 (m.in. ślimak, duch czy też smok), a podczas zabawy przyjdzie nam je łączyć w rozmaite kombinacje. Podziemia zmieniają się wraz z graczem, dostosowując wyzwania do naszej mocy.

Nobody Saves The World oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i zabawę w kooperacji z kolegą lub koleżanką Oprawa wizualna przypomina kreskówkę z lat 90., co jest charakterystyczną cechą produkcji studia DrinkBox.

Screeny z Nobody Saves The World (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?