Tom Clancy's Splinter Cell Remake (PS5) - okladka

Tom Clancy's Splinter Cell Remake (PS5)

Premiera:
2030
Premiera PL:
2030
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Splinter Cell Remake (PS5)
Materdea @ 22:54 15.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tom Clancy's Splinter Cell Remake to odświeżona i przemodelowana wersja jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier akcji utrzymanych w formule skradanek, w historii gier wideo - Tom Clancy's Splinter Cell. Produkcja stworzona została przez oddział Ubisoft Toronto.

Fabułą Tom Clancy's Splinter Cell Remake opowiada o tych samych wydarzeniach, które mogliśmy poznać w 2002 roku. Wcielamy się w Sama Fishera, agenta komórki Third Echelon znajdującej się w obrębie amerykańskiej agencji rządowej NSA. Wydarzenia zaprezentowane na ekranie mają miejsce w 2004 roku; ruszamy za urwanym tropem agentki Alice Madison rozpracowującej prezydenta Gruzji Kombayna Nikoladze. Wywiad USA dotarł do informacji, jakoby posiadł on broń masowego rażenia, a także blisko współpracował z mafią dowodzoną przez Wiaczesława Grinko.

Rozgrywka Tom Clancy's Splinter Cell Remake została zbudowana od podstaw na nowym, autorskim silniku Snowdrop. Nie tylko wszystkie elementy otoczenia zostały wykonane od zera, ale również przemodelowany gameplay i zmienione lokacje, oferujące teraz dużo więcej swobody. Akcję nadal obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest realizacja celów zlecanych przy każdej kolejnej misji; musimy jednak robić to tak, by przeciwnicy nas nie wykryli. Naszymi sprzymierzeńcami są broń z tłumikiem i zacienione miejsca, pozwalające schować się przed wzrokiem strażników.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?