Sniper Elite 5 (PS5) - okladka

Sniper Elite 5 (PS5)

Premiera:
26 maja 2022
Premiera PL:
26 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sniper Elite 5 (PS5)
Materdea @ 23:11 10.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 17h 3min

+ czaswięcej

Sniper Elite 5 to kontynuacja trzecioosobowej strzelanki z elementami skradanki w realiach II wojny światowej od brytyjskiego studia Rebellion. Produkcja tym razem zabiera gracza na zachodni front - do Francji.

Fabuła Sniper Elite 5 pozwala wcielić się w znanego z poprzednich odsłon serii bohatera, Karla Fairburne'a, który po wykonaniu zleconej roboty na południu kontynentu, we Włoszech, został przerzucony na zachodni front - na tereny okupowanej Francji. Jest 1944 rok i II wojna światowa ma się ku końcowi. Francuski ruch oporu jednak dociera do informacji na temat Operacji Kraken - tajemniczej misji zagrażającej pewnej wygranej Aliantów.

Rozgrywka Sniper Elite 5 czerpie ze wszystkich sprawdzonych rozwiązań znanych z poprzedniczek. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a główną bronią na podorędziu gracza jest karabin wyborowy znany też jako snajperka. To właśnie finezyjne podejście do celu, nierzadko zmuszające gracza do wyczyszczenia sobie drogi do lepszej pozycji, stanowi clou gameplayu. Kolejne zadania oddzielone są od siebie wyraźnymi ekranami ładowania, a teren do naszej dyspozycji pozostaje otwarty - ale w ograniczonym zakresie.

Screeny z Sniper Elite 5 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?