The Invincible (PS5) - okladka

The Invincible (PS5)

Premiera:
2022
Premiera PL:
2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis The Invincible (PS5)
Dirian @ 21:21 16.10.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Invincible to przygodowy thriller akcji, powstały w oparciu o twórczość Stanisława Lema. Za projekt odpowiada krakowskie studio Starward Industries.

Fabuła i projekt świata w The Invincible oparte są o powieść "Niezwyciężony" od polskiego twórcy. Historia opowiada o losach badacza który trafił na planetę opanowaną przez mikroautomaty, niszczące ludzkie myśli. Naszym zadaniem będzie przetrwać w tym niebywale groźnym środowisku, a także poznać sekrety stojące za dominacją maszyn i ich wrogim nastawieniem do gatunku ludzkiego. Dodatkowo wraz z czasem poznamy różne tajemnice członków naszej grupy badawczej.

Rozgrywka w The Invincible jest nieliniowa i pełna różnych decyzji do podjęcia, które wpływają na dalszy przebieg wątku fabularnego i ostateczne zakończenie przygody. 

Gra powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4, co pozwoliło na wykreowanie efektownej i unikatowej oprawy wizualnej, świetnie pasującej do klimatów uniwersum Lema.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?