Crusader Kings III (PS5) - okladka

Crusader Kings III (PS5)

Premiera:
29 marca 2022
Premiera PL:
29 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crusader Kings III (PS5)
Materdea @ 10:09 25.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crusader Kings III to trzecia część cyklu gier strategicznych do dywizji firmy Paradox Interactive zajmującej się produkcją gier wideo - Paradox Development Studio.

W Crusader Kings III trafiamy do okresu średniowiecza, obejmując kontrolę nad jedną z kilkunastu dynastii ówczesnego świata. Tym razem w trakcie podbojów i zawiązywania sojuszy ważniejsze od dobra narodu będą partykularne interesy członków rodziny i nas samych - tworzenie poprzez małżeństwa członków rodów nowych stronnictw, dbanie o terytoria, nad którymi pieczę sprawują nasi pociotkowie, ekonomiczna równowaga między poszczególnymi terenami itd.

Rozgrywka w Crusader Kings III nie odbiega od rozwiązań stosowanych we wszystkich tytułach firmy Paradox Interactive z rodziny strategii historycznych. Dominują tutaj tabelki oraz wykresy, a także statystyki. Świat obserwujemy z lotu ptaka na wielkiej mapie strategicznej, którą możemy dowolnie skalować. Zbawa sprwoadza się do zarządzania posiadanymi terytoriami, dbanie o poziom zapełnienia skarbca oraz prowadzenie politycznych oraz dyplomatycznych gier (nierzadko z udziałem wojska) pomiędzy konkurującymi rodami.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?