Marvel's Guardians of the Galaxy (PS5) - okladka

Marvel's Guardians of the Galaxy (PS5)

Premiera:
26 października 2021
Premiera PL:
26 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Marvel's Guardians of the Galaxy (PS5)
Materdea @ 17:44 16.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 4min

+ czaswięcej

Marvel's Guardians of the Galaxy to przygodowa gra akcji z elementami strzelanki i RPG przygotowana przez studio Eidos Monteral. Projekt na licencji komiksowego uniwersum prezentuje przygody tytułowych Strażników Galaktyki pod przewodnictwem Petera "Star Lorda" Quilla.

Fabuła Marvel's Guardians of the Galaxy prezentuje zupełnie nową, niezwiązaną z komiksowymi dokonaniami, historię. Wcielamy się tu w postać Petera "Star Lorda" Quilla, który dowodzi zespołowi Strażników Galaktyki, w skład którego wchodzą: Rocket, Groot, Gamor i Drax. W trakcie zabawy będziemy musieli podejmować szereg decyzji kształtujących wygląd dalszych wydarzeń.

Rozgrywka Marvel's Guardians of the Galaxy to wymieszanie przygodowej gry akcji z cRPG, strzelanką i nieco strategicznym charakterem. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a wydarzenia obserwujemy co prawda jako jeden protagonista - Peter Quill. Jednak zarządza on teamem Strażników Galaktyki, co przekłada się na m.in. rozdzielanie zadań i walkę - w jej trakcie wydajemy podkomendnym rozkazy, korzystając z funkcji aktywnej pauzy. W ten sposób możemy aktywować umiejętności specjalne każdej z będącej przy nas postaci. Poza tym sami aktywnie uczestniczymy w potyczkach.

Marvel's Guardians of the Galaxy oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, nie posiadając popularnych w dzisiejszych czasach mikrotransakcji.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Marvel's Guardians of the Galaxy (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmichu2705   @   17:27, 08.12.2021
Swietna gra , super fabula a dialogi sa genialne. Polecam gre z polskim dubbingiem, mimo ze zazwyczaj unikam tym razem to mistrzostwo swiata.