A Plague Tale: Requiem (PS5) - okladka

A Plague Tale: Requiem (PS5)

Premiera:
18 października 2022
Premiera PL:
18 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis A Plague Tale: Requiem (PS5)
Materdea @ 14:23 14.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 24h 54min

+ czaswięcej

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja przygodowej gry akcji stworzonej przez Asobo Studio w 2019 roku. Produkcja kontynuuje historię rodzeństwa Amicii i Huga, którzy po wydarzeniach z poprzedniczki ruszyli w siną dal poszukując dla siebie schronienia, a dla matki pomocy medyka.

Fabuła A Plague Tale: Requiem jest bezpośrednim sequelem A Plague Tale: Innocence. Historia rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Hugo, młodszy braciszek Amicii, wyraźnie dorósł, lecz to nie przeszkodziło duetowi wpakować się w nowe kłopoty, z których wspólnymi siłami musimy się wydostać.

Rozgrywka A Plague Tale: Requiem nie wprowadza rewolucji do formuły wypracowanej w Innocence. Nadal akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, przemieszczając się po półotwartych lokacjach i wykonując narzucone z góry cele. Scenariusz kieruje nas po sznurku do kolejnych miejsc, gdzie wykorzystujemy rozmaite umiejętności specjalne do walki z przeciwnikami lub rozwiązywania zagadek środowiskowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z A Plague Tale: Requiem (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?