Avatar: Frontiers of Pandora (PS5) - okladka

Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)

Premiera:
2022
Premiera PL:
2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)
Materdea @ 15:36 13.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji z otwartym światem stworzona na licencji serii filmów w reżyserii Jamesa Camerona o takim samym tytule. Za produkcję odpowiada studio Massive Entertainment (Ubisoft Massive) znane m.in. z cyklu Tom Clancy's The Division.

Fabuła Avatar: Frontiers of Pandora pokazuje zupełnie inny od filmowego wątek, w którym gracz jako jeden z reprezentantów rasy Na'vi eksplorujemy niewidziane wcześniej wschodnie rubieże planety Pandora, mierząc się z ludzkimi najeźdźcami.

Rozgrywka Avatar: Frontiers of Pandora pozwala obserwować akcję z perspektywy pierwszoosobowej. Do czynienia mamy z otwartym światem, w którym zlecane nam są kolejne zadania, a w międzyczasie możemy realizować dodatkowe aktywności (takie jak odbijanie posterunków i przejmowanie terytoriów). Kierowana postać zdobywa punkty doświadczenia, które następnie możemy zamienić w dodatkowe umiejętności.

Najnowsze wiadomości na temat Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)
Screeny z Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?