OlliOlli World (PS5) - okladka

OlliOlli World (PS5)

Premiera:
08 lutego 2022
Premiera PL:
08 lutego 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis OlliOlli World (PS5)
Materdea @ 16:39 22.04.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

OlliOlli World to trzecia część serii poświęconej zręcznościowym przejazdom na deskorolce. Za tę część, podobnie jak za dwie poprzednie odsłony, odpowiada studio Roll7.

OlliOlli World pozwala graczowi wejść do unikalnego i komiksowego świata zwanego Radland. Skaterska utopia wypełniona jest barwnymi postaciami i nietuzinkowymi miejscami, a dodatkowo pełna poręcz, band, miejsc do wykonywania sztuczek oraz nabijania kolejnych combosów.

Rozgrywka w OlliOlli World utrzymana jest w znanej z poprzedniczek konwencji auto-runnera, gdzie zadaniem grającego jest odpowiednio szybkie oraz umiejętne omijanie nadciągających przeszkód i wykonywanie sztuczek na dostępnych elementach otoczenia. Bohater przez nas kierowany jest podatny na modyfikacje: tytuł oferuje szereg opcji pozwalających na zmianę wyglądu oraz estetyki deskorolki. Oprócz tego lokacje odznaczają się nieliniowością - każda z odwiedzanych krain obfituje w szereg mniej lub lepiej ukrytych przejść, miejsc i sekretów.

Screeny z OlliOlli World (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?