Terminator: Resistance (PS5) - okladka

Terminator: Resistance (PS5)

Premiera:
30 kwietnia 2021
Premiera PL:
30 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Terminator: Resistance (PS5)
Materdea @ 18:25 18.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 13h 12min

+ czaswięcej

Terminator: Resistance to pierwszoosobowa strzelanka na licencji popularnego uniwersum znanego z kinowych ekranów - tytułowego Terminatora. Dzieło zostało wyprodukowane przez polskie studio Teyon Games, które w przeszłości stało m.in. za inną grą będącą filmową adaptacją - Rambo: The Video Games.

W Terminator: Resistance wcielamy się nowo wykreowanego w świecie Terminatora bohatera - Jacoba Riversa z Zachodniej Dywizji. Historia została oparta o dwa pierwsze filmy cyklu. Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles - jest 31 lat po Dniu Sądu, a my mamy okazję przyjrzeć się losom Ruchu Oporu prowadzącego wojnę z maszynami.

Rozgrywka Terminator: Resistance utrzymana została w klimacie pierwszoosobowej strzelanki. Przemierzamy korytarzowe oraz nieco bardziej otwarte lokacje i mierzymy się z napuszczonymi na nas oponentami - głównie robotami sterowanymi przez system Skynet. Działamy przy pomocy szeregu rozmaitych pukawek - takich jak pistolety, karabiny maszynowe czy shotguny - oraz umiejętności specjalnych. Deweloperzy zaimplementowali do gry elementy RPG-owe - crafting.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Terminator: Resistance (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?