Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PS5) - okladka

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PS5)

Premiera:
26 marca 2021
Premiera PL:
26 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PS5)
Materdea @ 18:52 25.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 10h 21min

+ czaswięcej

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 to remake popularnej niegdyś serii zręcznościowych gier poświęconych tematowi jazdy na deskorolce. Pakiet zawiera przebudowane od góry do dołu dwie pierwsze odsłony cyklu, za projekt odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które zrealizowało w zeszłym roku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 oferuje wszystkie lokacje znane z oryginalnych odsłon, które zyskały nie tylko nową świeżość za sprawą tekstur wyższej rozdzielczości, lepszego oświetlenia czy też zupełnie nowego silnika grafiki, ale także bardziej współczesny sznyt. Choć rozgrywka nie zmieniła swoich założeń - nadal chodzi o jak najlepszy wynik punktowy na mapie, a także po prostu o zabawę - to dzięki lepszej technologii gameplay jest o wiele bardziej współczesny i oferujący nieco więcej od klasycznego modelu zabawy z okresu, kiedy gry sygnowane nazwiskiem znanego skatera święciły tryumfy.

W Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 wróciły zarówno levele jak i oryginalna muzyka (ze wszystkimi licencjami), a także tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater. Create-A-Park zawiera nowe modele tras i więcej możliwości modyfikacji. Każda z lokacji ponadto jest urozmaicona dodatkowymi wyzwaniami. W grze dostępny jest tryb multiplayer.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PS5)
Screeny z Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?