Judgment (PS5) - okladka

Judgment (PS5)

Premiera:
23 kwietnia 2021
Premiera PL:
23 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Judgment (PS5)
Materdea @ 14:37 02.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Judgment to spin-off serii Yakuza, za którego stworzenie wzięli się ojcowie marki poświęconej japońskiej mafii - Ryu ga Gotoku Studio. Gra przyjmuje nastrój thrillera akcji, w którym rozwiązujemy kryminalne zagadki, wcielając się w rolę prywatnego detektywa.

Judgment pozwala graczom wcielić się w postać byłego prokuatora, Takayuki Yagamiego, który przez swoją dobrą wolę nie oskarżył podejrzanego o morderstwo mężczyzny. Ten sam obywatel później popełnił identyczną zbrodnię, co dało Takayukiemu do myślenia. Targany poczuciem winy zakłada agencję detektywistyczną i sam angażuje się w ściganie przestępców.

Rozgrywka w Judgment łączy w sobie elementy z przygodowej gry akcji z zagadkami logicznymi i eksploracją typową dla klasycznych przygodówek. Każda z podejmowanych przez protagonistę spraw posiada nieco różniący się od siebie zestaw czynności do wykonania, takich jak badanie miejsca zbrodni, dynamiczne sekwencje pościgu za sprawcą, przesłuchiwanie podejrzanych itd. Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Judgment (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?