Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie (PS5) - okladka

Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie (PS5)

Premiera:
22 kwietnia 2021
Premiera PL:
22 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie (PS5)
Materdea @ 15:32 20.12.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Zagubieni Bogowie to trzecie fabularne rozszerzenie poświęcone przygodowej grze akcji z elementami RPG Immortals: Fenyx Rising. Jego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry - w ramach DLC otrzymujemy nowego bohatera, zupełnie inny styl rozgrywki, a także świeżą lokację i wątek fabularny.

Historia Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie opowiada o wydarzeniach rozgrywanych w podstaowej wersji gry. Feniks został jednym z bogów i przesiaduje na Olimpie. Niestety, w wyniku pewnych reperkusji część starych bóstw opuściła wzgórze i Złotą Wypę. Feniks, jako opiekun równowagi wśród wszechpotężnych, nie może się z nimi kontaktować z uwagi na zakaz Zeusa. Wybiera zatem kobietę o imieniu Ash, jedną ze śmiertelniczek, by podjęła się misji kontaktu z wyproszonymi bogami i sprowadziła ich z powrotem.

Rozgrywka Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie zmienia się nie do poznania w porównaniu z "podstawką" - zamiast typowej przygodowej gry akcji z kamerą umieszczoną za plecami postaci dostajemy hack & slasha, gdzie akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego. "Diablopodobny" gameplay to niejedyna nowość - rozszerzenie przenosi gracza do zupełnie nowej lokacji i oferuje inny model zabawy, w którym pozbawieni jesteśmy nadludzkich mocy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Screeny z Immortals: Fenyx Rising - Zagubieni Bogowie (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?