Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża (PS5) - okladka

Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża (PS5)

Premiera:
czerwiec 2021
Premiera PL:
czerwiec 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża (PS5)
Materdea @ 12:36 20.12.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Oblężenie Paryża to drugie fabularne rozszerzenie poświęcone przygodowej grze akcji z elementami RPG Assassin's Creed: Valhalla. Dodatek przynosi nową lokację, do jednego z osad ówczesnego państw Franków, Paryża.

W Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża wcielamy się w bohatera podstawowej wersji gry, Eivora, który wraz ze swoim klanem wyrusza na podbój Paryża, jednej z osad państwa Franków. Wydarzenie to jest inspirowane prawdziwym podbojem stolicy Francji z roku 885.

Rozgrywka w Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża jest w dużej mierze niezmieniona względem podstawowej wersji gry. Podbojowi Paryża towarzyszy szereg dodatkowych aktywności, mających przygotować nas do przeprowadzenia szturmu na osadę. Dzięki nim będziemy mogli przeprowadzić infiltrację, a także spróbować przejąć ją od środka - dzięki zawiązywaniu sojuszy z wrogami władcy. W DLC dostajemy za przeciwników nowe jednostki - m.in. elitarne oddziały Karola Otyłego.

Wymagania: Twórcy gry Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?