Suicide Squad: Kill the Justice League (PS5) - okladka

Suicide Squad: Kill the Justice League (PS5)

Premiera:
02 lutego 2024
Premiera PL:
02 lutego 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Suicide Squad: Kill the Justice League (PS5)
Kawira @ 09:08 15.10.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Suicide Squad: Kill the Justice League to trzecioosobowa strzelanka z elementami przygodowej gry akcji z silny elementem sieciowej kooperacji, której akcja osadzona została w świecie z serii Batman: Akrham, a ogólniej - uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Rocksteady Games specjalizujące się w produkcjach z tego uniwersum.

Suicide Squad: Kill the Justice League pozwala wcielić w czwórki antybohaterów DC, czyli Harley Quinn, Deadshota, Captain Boomeranga oraz King Sharka. Zamiast Gotham City mamy Metropolis - wzorowane na Nowym Jorku miasto, nad którym kontrolę sprawuje Superman. Postacie te pod przymusem, z bombą w głowach, zostały wcielone do Task Force X. Protagoniści muszą zmierzyć się ze skorumpowaną Ligą Sprawiedliwych.

Rozgrywka w Suicide Squad: Kill the Justice League łączy w sobie elementy doskonale znane z poprzednich dzieło Rocksteady - zagadki środowiskowe, dynamiczne poruszanie się po silnie zurbanizowanym mieście, efektowną oprawę wizualną - z dynamiczną strzelanką. Eksplorujemy otwarty świat, walcząc z napotkanymi na każdym kroku przeciwnikami. Każda z czterech dostępnych postaci charakteryzuje się nie tylko innym arsenałem czy umiejętnościami, ale także sposobem poruszania się po miejskiej dżungli.

Fabułę możemy ukończyć w pojedynkę, bądź trybie kooperacyjnym do 4 graczy.

PEGI: Od 16 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?