Gotham Knights (PS5) - okladka

Gotham Knights (PS5)

Premiera:
25 października 2022
Premiera PL:
25 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:37%
Chcesz taki licznik?
Opis Gotham Knights (PS5)
Kawira @ 08:59 05.10.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros. Montreal, czyli wewnętrzny oddział firmy Warner Bros.

W Gotham Knights wcielamy się w jednego z czterech uczniów Batmana i musimy opanować chaos jaki powstał po jego tajemniczym zniknięciu. Oprócz oprychów musimy poradzić sobie z Trybunałem Sów, tajemniczą organizacją rządzącą miastem zza kurtyny. Co ważne, Gotham Knights nie rozgrywa się w świecie Batman: Arkham wykreowanym przez studio Rocksteady.

Rozgrywka w Gotham Knights pozwala obserwować akcję zza pleców bohatera, jak miało to miejsce w wielu podobnych grach poświęconych superbohaterom. Mechanika opiera się na eksploracji świata przeplatanej z dynamicznymi walkami w bardzo zręcznościowym stylu. Każdy bohater charakteryzuje się unikalnym sprzętem oraz własnym zestawem umiejętności. Rzecz jasna wraz z postępami odblokowujemy nowe skille oraz ataki, ponieważ za zdobywane punkty doświadczenia wbijamy wyższe levele umożliwiające dostęp do trudniejszych lokacji

Przeciwników określa poziom postaci, ale jest on skalowalny do naszego. Im silniejsza jest nasza postać, tym większy wachlarz ofensywny posiadają także oni. Otwarty świat zwiedzamy nie tylko na piechotę, ale także za pomocą motocykli, zaś bazę wypadową stanowi najwyższy budynek Gotham - Wayne Tower.

W Gotham Knights możemy grać samodzielnie lub w dwuosobowej kooperacji.

Screeny z Gotham Knights (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?