Vampire: The Masquerade - Swansong (PS5) - okladka

Vampire: The Masquerade - Swansong (PS5)

Premiera:
19 maja 2022
Premiera PL:
19 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Vampire: The Masquerade - Swansong (PS5)
Materdea @ 16:25 09.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Vampire: The Masquerade - Swansong to kolejna produkcja, której akcja rozgrywa się w uniwersum Świata Mroku (World of Darkness). W tym tytule autorstwa studia Big Bad Wolf (ludzie odpowiedzialni m.in. za epizodyczną przygodówkę The Council) wcielamy się w trójkę wampirów, stojących za różnymi zadaniami i kierującymi się innymi zasadami.

Vampire: The Masquerade - Swansong opowiada hisotrię trójki wampirów - każdego z innego klanu, innym wychowaniem, a także różnymi zasadami oraz celami. Wszystkie one wchodzą w skład frakcji Camarilla, a intryga kręci się wokół pewnego jegomościa chcącego przejąć we frakcji władzę. Akcja gry rozgrywa się we współczesnym Bostonie.

Rozgrywka w Vampire: The Masquerade - Swansong skupia się na odwiedzaniu kolejnych lokacji, wsłuchiwaniu się w rozmowy i podejmowaniu decyzji dotyczących kwestii dialogowych oraz wyborów moralnych. Każdy z kierowanych bohaterów posiada inny zestaw umiejętności, który rozwijany ma przestrzeni rozgrywki - wszyscy trzej różnią się również podejściem do rozgrywki. Jeden przekłada siłę fizyczną nad zręcznością, inny zaś woli działać po cichu. Sposób na przejście danego etapu będzie zależeć w odniesieniu do tego, kogo aktualnie kontrolujemy.

Screeny z Vampire: The Masquerade - Swansong (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?