Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (PS5) - okladka

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (PS5)

Premiera:
20 stycznia 2022
Premiera PL:
20 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (PS5)
Materdea @ 21:29 15.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (wcześniej o podtytule Quarantine) to kolejna odsłona wieloletniej serii traktującej o międzynarodowej formacji sił specjalnych. Za projekt odpowiada francuska firma Ubiusoft, a dokładniej nowy zespół w Montrealu.

Fabuła Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction osadza akację w zgoła innym klimacie niż poprzednia część tej serii, Rainbow Six: Siege. Mamy tutaj do czynienia z tajemniczym skażeniem, które zostało wywołane przez pasożyta nieznanego pochodzenia - wszystko zaczęło się w momencie, gdy w Ziemię uderzył meteoryt. Wcielając się w jednego z trzyosobowej drużyny Rainbow Six realizujemy szereg zadań w kilku państwach, ratując przy tym życia bezbronnych cywili.

Rozgrywka Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction opiera się na doskonale znanym gatunku - pierwszoosobowych strzelanek z naciskiem na kooperację oraz taktykę. Tym razem w trzy, a nie czteroosobowym, zespole mierzymy się z pasożytniczym wirusem atakującym oraz powodującym skażenie otoczenia. Każdy z osiemnastu dostępnych operatorów cechuje się umiejętnościami specjalnymi, które drastycznie zmieniają sytuację na polu bitwy. Rainbow Six: Extraction wyróżnia się bardzo chaotycznymi oraz nieprzewidywalnymi misjami wymagającymi ciągłej adaptacji do zmieniającej się sytuacji - łącząc taktyczny sznyt w nowością, elementami survival horroru.

Screeny z Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?