Darkest Dungeon II (PS4) - okladka

Darkest Dungeon II (PS4)

Premiera:
15 lipca 2024
Premiera PL:
15 lipca 2024
Platformy:
Gatunek:
RPG / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Darkest Dungeon II (PS4)
Materdea @ 16:51 19.04.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Darkest Dungeon II to kontynuacja najpopularniejszej gry typu Roguelike na rynku. Za projekt ponownie odpowiada zespół Red Hook Studios mające na swoim koncie wyłącznie pierwszą odsłonę serii.

Nasza próba zamknięcia portalu pod włościami rodzinnymi okazała się porażką i horror spadł na resztę świata. Zostajemy zmuszeni do podróży po nim próbując pokonać prastare zło raz na zawsze.

Wbrew tytułowi w Darkest Dungeon II nie zwiedzamy już lochów. Nasza banda wyrzutków i awanturników podróżuje teraz po świecie tępiąc kultystów or monstra pomiędzy osadami. Przemieszczamy się za pomocą zaprzęgniętego wozu, a każda wyprawa ma zająć mniej niż 5 godzin zabawy.

W sercu to jednak nadal ten sam Darkest Dungeon.z turowymi walkami oraz wieloma klasami postaci do wyboru. Wraz z postępami będziemy także poznawać ich historię i dowiemy się dlaczego wyruszyli na desperacką walkę o losy ludzkości. Oprócz tego pozostał słynny system zdrowia psychicznego oraz zaburzeń, które bohaterowie nabywają w miarę obcowania z nieludzkimi horrorami.

Zmianie uległa oprawa graficzna, która teraz stała się w pełni trójwymiarowa, choć deweloperzy pozostawili charakterystyczny, komiksowy styl. W sequelu powrócił także  narrator Wayne June gotów komentować każdy krok naszej bohaterskiej drogi ku własnemu szaleństwu.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?