Prey: Mooncrash (PS4) - okladka

Prey: Mooncrash (PS4)

Premiera:
11 czerwca 2018
Premiera PL:
11 czerwca 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Prey: Mooncrash (PS4)
Materdea @ 14:33 18.11.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Prey: Mooncrash to fabularne rozszerzenie to pierwszoosobowej strzelanki Prey, która ukazała się na rynku w 2017 roku - był to reboot marki korzeniami sięgającej 2006 roku. Za produkcję DLC odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry, studio Arkane.

Fabuła Prey: Mooncrash pozwala graczowi wcielić się w hakera o imieniu Peter, który  przebywa na pokładzie satelity szpiegowskiego, gdzie jego zadaniem było podsłuchiwanie transmisji TranStaru - komunikacja z ich sekretną bazą księżycową urwała się tuż po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry. Teraz protagonista musi ustalić przyczyny nagłej ciszy. Odkrycie zaginionych tajemnic księżycowej bazy jest dla Petera, zniewolonego bezwzględnymi warunkami kontraktu z korporacją Kasma, jedyną nadzieją na powrót do rodziny.

Rozgrywka Prey: Mooncrash nie wprowadza nowych rozwiązań w samej mechanice (to nadal pierwszoosobowa strzelanka - FPS - z elementami survivalu i przygodówki, gdzie kluczowe jest korzystanie z elementów środowiska z uwagi na mniejszą niż w klasycznej strzelance ilość broni i amunicji). Dodaje jednak jeden "feature": losowo generowane środowisko, czyli aspekt charakterystyczny dla gatunku roguelike. Co za tym idzie, w Mooncrash nie ma typowej kampanii fabularnej, a ciągle zmieniające się scenariusze, pozwalające na odblokowywanie nowych postaci - z nowymi umiejętnościami - co automatycznie pozwala na nieco inne przechodzenie dodatku.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Prey: Mooncrash (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?