The Elder Scrolls Online: Necrom (PS4) - okladka

The Elder Scrolls Online: Necrom (PS4)

Premiera:
20 czerwca 2023
Premiera PL:
20 czerwca 2023
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls Online: Necrom (PS4)
Materdea @ 22:35 31.05.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Elder Scrolls Online: Necrom to szósty (licząc od Morrowinda) fabularny dodatek do MMORPG-a od ZeniMax Online Studios. Rozszerzenie przenosi gracza do zupełnie nowej lokacji, archipelagu Systress. DLC stanowi danie główne całorocznej przygody zatytułowanej Cień nad Morrowindem (Shadow over Morrowind).

Fabuła The Elder Scrolls Online: Necrom przenosi akcję na niewidziany do tej pory w serii półwysep Telvanni z tytułową stolicą, północną część regionu Morrowind (tę kontynentalną) - do dyspozycji graczy jest także teren o nazwie Apocrypha, stanowiący nieskończoną bibliotekę w wymiarze Hermauesa Mory. Gracz mierzy się z kolejnym zagrożeniem, tym razem wynikającym z faktu, że na Tamriel padł cień Księcia Przeznaczenia. Obejmujemy rolę asystenta wspomnianego Hermaeusa Mory, którego zadaniem jest zbadanie tajemniczego zagrożenia dla najpilniej strzeżonych tajemnic daedrycznego księcia. Jeśli jego sekrety zostaną ujawnione, mogą one zniszczyć całą rzeczywistość. 

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: Necrom dodaje do podstawowych elementów kilka nowości. Wśród nich są również kolejni kompani: redgard Azandar Al-Cybiades oraz argończyk Sharp-As-Night. Najistotniejszym jest jednak dodanie przez deweloperów zupełnie nowej klasy - Arkanisty. Jego lejtmotywem jest korzystanie z zaprezentowanych w tym rozszerzeniu ksiąg (apokryfom) i zakazanej wiedzy wynikającej ze starożytnych run.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?