WWE 2K23 (PS4) - okladka

WWE 2K23 (PS4)

Premiera:
17 marca 2023
Premiera PL:
17 marca 2023
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE 2K23 (PS4)
Materdea @ 19:02 02.03.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

WWE 2K23 to kolejna odsłona serii sportowych bijatyk z elementami symulacji tworzonych na licencji największej organizacji wrestlingu na świecie, czyli World Wrestling Ententaiment (WWE). Za produkcję odpowiadają studia Yuke's oraz Visual Concepts.

WWE 2K23 pozwala graczowi wcielić się w zawodników popularnej dyscypliny, w tym takie tuzy jak The Rock, Sasha Banks czy Brock, ale również stworzyć własne alter-ego, i wziąć udział w walkach wrestlingowych. Starcia toczymy w ramach wielu rozbudowanych trybów rozgrywki, które mogą występować nawet w kilkudziesięciu wariantach, w zależności od wcześniej ustalonej liczby zawodników. Jeśli mowa o samych gwiazdach światowego wrestlingu, mamy do dyspozycji około 200 z nich, uwzględniając także przedstawicielki płci pięknej.

Rozgrywka WWE 2K23 kontynuuje szereg rozwiązań zaprezentowanych przy okazji poprzedniej odsłony, 2K22. Wśród trybów nowej gry z tej części znaleźć możemy m.in. MyGM (wcielenie się w rolę dyrektora generalnego organizacji zapaśniczej, w celu zbudowania największej marki wrestlingowej na świecie), MyFACTION (gdzie gracze zbierają, zarządzają i ulepszają swoją własną czteroosobową frakcję, której prowadzenie dostarczy wielu wyzwań dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom), a także MyRISE (fabularna kampania własnego zawodnika organizacji WWE). Wśród nowości znalazły się takie tryby jak WWE 2K23 Showcase, który pozwala przeżyć najważniejsze momenty z zapaśniczej kariery Johna Ceny (oprawę walk stanowią wywiady z zapaśnikiem w stylu dokumentalnym) oraz WarGames - ten dostarczy niesamowitych wrażeń w pojedynkach w formacie 3 na 3 lub 4 na 4.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?