SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake (PS4) - okladka

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake (PS4)

Premiera:
31 stycznia 2023
Premiera PL:
31 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake (PS4)
Materdea @ 20:04 03.01.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake to przygodowa gra akcji z elementami platformowymi oraz zręcznościowymi, której akcja osadzona została w popularnym uniwersum związanym z serialem animowanym poświęconym najmłodszej widowni - SpongeBob Kanciastoporty. Za produkcję odpowiada Purple Lamp Studios.

Fabuła SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake pozwala graczowi wcielić się w tytułowego bohatera. SponeBog wraz ze swoim wiernym kompanem Patrykiem dostają w swoje łapy spełniające życzenia Syrenie Łzy. I przez swoją lekkomyślność zaczynają wymyślać życzenia, które doprowadzają do stworzenia nowych wszechświatów, a części z nich załamania się. Teraz muszą poradzić sobie ze stworzonym zagrożeniem, wędrując po tajemniczych i obcych miejscach celem ich zamknięcia.

Rozgrywka SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake reprezentuje gatunek przygodwych gier akcji, w których wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby - zza pleców protagonisty. Wcielając się w SpongeBoba realizujemy zlecane z góry zadania, zwiedzając kolejne półotwarte lokacje i rozwiązując w nich okazjonalne zagadki środowiskowe. Trafiamy m.in. na Dziki zachód. Kluczowe jest sprawne poruszanie się po przeróżnych platformach i unikanie pojawiających się zagrożeń, a także zbieranie odpowiednich przedmiotów. Bohater ma do dyspozycji blisko 30 zróżnicowanych kostiumów (w tym m.in. ŚlimakoBoba i GąbkoGacusia) modyfikujących jego wygląd oraz umiejętności.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?