Wo Long: Fallen Dynasty (PS4) - okladka

Wo Long: Fallen Dynasty (PS4)

Premiera:
03 marca 2023
Premiera PL:
03 marca 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Wo Long: Fallen Dynasty (PS4)
Materdea @ 09:02 29.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 40h 0min

+ czaswięcej

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji utrzymane w formacie zbliżonym do gatunku soulslike, którego autorami są projektanci ze studia Team Ninja - autorzy m.in. serii NiOh, Ninja Gaiden oraz Dead or Alive.

Fabuła Wo Long: Fallen Dynasty toczy się w alternatywnym 184 roku, w trakcie Powstania Żółtych Turbanów w okresie Trzech Królestw, pod koniec dynastii Han w Chinach. Głównym bohaterem jest żołnierz-ochotnik wykreowany przez gracza, a jego zadaniem jest stawienie oporu tajemniczej inwazji demonów.

Rozgrywka Wo Long: Fallen Dynasty stawia na dynamiczne pojedynki z niezwykle trudnymi i wymagającymi przeciwnikami (nierzadko kilkukrotnie większymi od nas samych), elementy cRPG-owe oraz eksplorację. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a do głównych zadań gracza należą walka oraz zwiedzanie półotwartych lokacji. W trakcie starć wykorzystujemy system Moralności, związany z naszymi porażkami - dzięki niemu oponent może coś zyskać po pokonaniu gracza, a gdy do niego wrócimy, stać się jeszcze bardziej skomplikowany. Do dyspozycji gracza oddano szereg ówcześnie znanych broni białych - od pałaszy po podwójne miecze.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?