Black Clover: Quartet Knights (PS4) - okladka

Black Clover: Quartet Knights (PS4)

Premiera:
14 września 2018
Premiera PL:
14 września 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Black Clover: Quartet Knights (PS4)
MicMus123456789 @ 18:54 09.07.2022
Michał "MicMus123456789"

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Black Clover: Quartet Knights to przygodowa gra akcji stworzona przez firmę Bandai Namco. Gra została wykreowana na podstawie popularnej mangi i anime Black Clover pióra Yuki Tabaty.

Fabuła Black Clover: Quartet Knights zabiera nas w bliżej niesprecyzowany okres czasowy trwania głównego wątku opowieści Black Clover, oferując nam zupełnie nową historię i bohaterów. Gracz wciela się w postać Asta, który jest jedynym chłopcem, niepotrafiącym używać magii w świecie, w którym magia jest wszystkim. Mimo tej przypadłości, Aście udaje się pokonać różnego rodzaju przeszkody i z pomocą przyjaciół dążyć do celu - stania się królem czarodziejów. Poznajemy tu wątek z przeszłości kapitana Czarny Byków oraz ratujemy królestwo przed zagładą.

Rozgrywka Black Clover: Quartet Knights to mieszanina przygodowej gry akcji, gdzie akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a także drużynowej bijatyki na półotwartych arenach. Poza Astą gracz ma w zespole również trzy inne postacie. Twórcy oddali do naszej dyspozycji 20 wybranych sylwetek znanych z kart mangi - w tym jedną zupełnie nową. Każdy z protagonistów reprezentuje inną profesję (wojownik, medyk, strzelec oraz wsparcie; każda z nich wymaga innego stylu gry).

Black Clover: Quartet Knights oferuje tryb dla jednego gracza, jednak poza tym ma do dyspozycji również multiplayer utrzymany w formule PvP (gracze kontra gracze).

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Black Clover: Quartet Knights (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?