Outriders: Worldslayer (PS4) - okladka

Outriders: Worldslayer (PS4)

Premiera:
30 czerwca 2022
Premiera PL:
30 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Outriders: Worldslayer (PS4)
Materdea @ 13:47 26.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Worldslayer to pierwsze fabularne rozszerzenie do wydanej w 2021 roku trzecioosobowej strzelanki science-fiction polskiego studia People Can Fly - Outriders. Dodatek oferuje zmiany w mechanice, nowe klasy postaci oraz kolejny wątek fabularny.

Fabuła Outriders: Worldslayer osadza akcję na znanej graczom podstawowej wersji gry planecie Enoch. Gracz kieruje własnoręcznie wykreowanym bohaterem, który jest ostatnią szansą na przetrwanie ludzkości i całego nowo zasiedlonego globu - wszystko z powodu kolejnej Anomalii. Naszym zadaniem jest zmierzenie się z najgroźniejszą Alterdką, jaka kiedykolwiek istniała, a która jednocześnie stoi za całym zamieszaniem: Ereshkigal.

Rozgrywka Outriders: Worldslayer pozwala graczowi rozpocząć swoją przygodę zarówno od podstawowej kampanii jak i od historii zaprezentowanej w tym DLC; wtedy automatycznie wskoczy on na 30. poziom doświadczenia. Poza tym gameplay rozwija rozwiązania znane już z podstawowego Outriders, rozbudowując m.in. system drzewek z umiejętnościami (o dwie dodatkowe gałęzie dla każdej z czterech klas). Prócz tego dostajemy nowy poziom trudności (Apokalipsa), a także nową zawartość endgame'u w postaci triala o nazwie Tarya Gratar. Wisienką na torcie jest blisko stu nowych legendarnych przedmiotów oraz kolejne zestawy wyposażenia dla bohatera.

Outriders: Worldslayer do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Outriders: Worldslayer (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?