Mech Mechanic Simulator (PS4) - okladka

Mech Mechanic Simulator (PS4)

Premiera:
27 stycznia 2022
Premiera PL:
27 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mech Mechanic Simulator (PS4)
Materdea @ 13:39 18.04.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mech Mechanic Simulator to tytuł reprezentujący gatunek nietypowych symulacji z elementami ekonomii. W grze prowadzimy własny warsztat serwisowy dla ogromnych robotów, czyli tzw. mechów. Za projekt odpowiada polskie studio z Krakowa - Polyslash - odpowiedzialne za takie gry jak We. The Revolution, Alchemist Simulator i Phantaruk.

W Mech Mechanic Simulator akcja ma miejsce w dalekiej przyszłości, gdzie jakiekolwiek znane nam formy transportu odeszły do lamusa, a podstawowym środkiem zostały poruszająco się wolno i metodycznie mechy. Gracz wciela się w pracownika jednego z warsztatów, w których renowacji i naprawom poddaje się tytułowe maszyny.

Rozgrywka Mech Mechanic Simulator czerpie pełnymi garściami z gier takich jak Car Mechanic Simulator. Jako gracz otrzymujemy regularne zlecenia obejmujące szereg różnych prac naprawczych i konserwacyjnych, wymagających od nas pomyślunku, sprytu i pewnej dozy umiejętności manualnych. Wraz z postępami w grze odblokowujemy nowe sekcje warsztatu oraz dostajemy opcję odrestaurowania zniszczonych lub uszkodzonych części. Wykonywane zadanie nagradzane są punktami reputacji wśród kilku różnych korporacji, które przysyłają coraz trudniejsze w naprawie maszyny, a także pieniędzmi - nimi musimy zarządać w odpowiedni sposób, by utrzymywać rentowność zakładu.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Mech Mechanic Simulator (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?