The Artful Escape (PS4) - okladka

The Artful Escape (PS4)

Premiera:
25 stycznia 2022
Premiera PL:
25 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Artful Escape (PS4)
Materdea @ 20:26 19.01.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Artful Escape to debiutanckie dzieło studia Beethoven and Dinosaur. Produkcja stanowi mieszaninę gry zręcznościowej. platformowej i przygodowej, a akcja osadzona została w umyśle samego bohatera. Silnym motywem jest tu podróż przez jego muzyczne doświadczenia.

W The Artful Escape wcielamy się w nastoletniego geniusza gitary o imieniu Francis Vendetta. Znajdujemy się przed pierwszym scenicznym występem, a w związku z tym, iż nasz wujek jest lokalną muzyczną gwiazdą, presja na dobry występ jest zabójcza. Razem z bohaterem musimy zmierzyć się z dziedzictwem muzyki folk oraz kosmicznymi wędrówkami, które odbywa we własnej wyobraźni, przygotowując się do gigu.

Trzon rozgrywki w The Artful Escape stanowi pokonywanie etapów platformowo-zręcznościowych w trakcie dziejących się w głowie protagonisty wizji. Wypełnione są one surrealistycznymi elementami mieszającymi się z koncertowymi wyobrażeniami. Pomiędzy nimi prowadzimy dialogi z postaciami w realnym świecie. Na wyposażeniu mamy świetlny pistolet - do walki z przeciwnikami - a odpowiednik czarów stanowią nasze ruchy. Francis posiada bowiem kombinezon rejestrujący jego zachowania w celu tworzenia nowych utworów muzycznych. Pomogą one nie tylko w trakcie potyczek, ale także służą do odblokowywania kolejnych poziomów. Dodatkowo oddano do dyspozycji modyfikację naszego wyglądu.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?