GRID: Legends (PS4) - okladka

GRID: Legends (PS4)

Premiera:
25 lutego 2022
Premiera PL:
25 lutego 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis GRID: Legends (PS4)
Materdea @ 17:42 11.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 5h 20min

+ czaswięcej

GRID: Legends to druga część odświeżonej marki gier wyścigowych TOCA Race Driver. Rebootem marki było wydane w 2019 roku GRID. Za tę odsłonę, podobnie jak i za cały cykl, odpowiada brytyjskie studio Codemasters.

GRID: Legends posiada rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza wzorowaną na tej z F1 2021 - oczywiście pod względem formuły. Scenariusz skupia się na perypetiach początkującego zawodnika (w którego wciela się gracz), jego problemach z dostaniem się na szczyt, a także trudem związanym z pokonywaniem najlepszych w swoich kategoriach.

Rozgrywka GRID: Legends to wyścigówka czystej wody. Kategoria, w której się obraca, to nowoczesne ściganie się - w liście ponad 100 aut dominują monstra służące do driftowania, drogie superauta do szybkiej jazdy po asfaltowych torach, a także samochody elektryczne. Gra oferuje blisko 130 zróżnicowanych lokacji - od dedykowanych torów, przez wąskie uliczki metropolii. Do tego dochodzi rozbudowany mechanizm ulepszania posiadanych pojazdów.

GRID: Legends poza kampanią fabularną dla pojedynczego gracza oferuje również klasyczny tryb multiplayer - wyłącznie przez Internet.

Screeny z GRID: Legends (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?