Epic Chef (PS4) - okladka

Epic Chef (PS4)

Premiera:
11 listopada 2021
Premiera PL:
2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Epic Chef (PS4)
Kawira @ 10:00 05.10.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Epic Chef to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w aspirującego kucharza. Za projekt odpowiada debiutanckie studio indie Infinigon Games.

Fabuła Epic Chef opowiada o losach Zesta - początkującego kucharza, którego marzeniem jest zdobycia mistrzostwa w swoim fachu. Aby tego dokonać musi wygrać wszystkie konkursy kucharskie - to zadanie dla gracza.

Rozgrywka Epic Chef łączy w sobie wiele elementów z rozmaitych gatunków: począwszy od survivalu przez zręcznościówkę i RPG, po przygodową grę akcji. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a nasz bohater mieszka we własnej posiadłości, gdzie musimy zadbać o jego samowystarczalność. Z tego powodu regularnie sadzimy nowe warzywa oraz dbamy o zwierzęcy inwentarz. Troski wymaga również nasz dom, który na początku zabawy jest podupadły. Wraz z postępami w fabule musimy go ulepszać oraz zamieniać w prawdziwą willę. Z czasem też zaczynamy pozyskiwać nowe przepisy niezbędne do postępów w kolejnych zawodach.

Głównym celem Epic Chef jest mimo wszystko wygrywanie konkursów kucharskich. Startujemy w nich przeciwko oponentom sterowanym przez sztuczną inteligencję. Istotne jest nie tylko odpowiednie przygotowanie dania, ale także pomysł, bowiem sami musimy wymyślić czym uraczymy jury. W wolnym czasie możemy zwiedzać miasto niczym w serii The Sims. Wśród przykładowych aktywności znajduje się łowienie ryb, wypady do tawerny czy relaks w SPA.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Epic Chef (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?