SpellForce III (PS4) - okladka

SpellForce III (PS4)

Premiera:
07 czerwca 2022
Premiera PL:
07 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SpellForce III (PS4)
Materdea @ 15:10 17.09.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 55h 0min

+ czaswięcej

SpellForce III to pełnoprawna kontynuacja marki SpellForce, która nie doczekała się nowej odsłony od 2006 roku. Twórcy ze studia Grimlore Games trzymali się toru wyznaczonego przez poprzedniczki i nie odeszli od pewnych schematów. Gra to ponownie połączenie RTS-a i cRPG-a.

W SpellForce II pierwsze skrzypce gra ogólna strategia, budowanie bazy, ekonomia oraz działalność związana zarówno z pojedynczym bohaterem, jak i całą grupą - chodzi o rozwój herosa w odpowiednim kierunku poprzez rozdawanie punktów doświadczenia. Rozgrywka opiera się na własnoręcznie stworzonym protagoniście, który trafił do świata fantasy o nazwie Eo. Wydarzenia z "trójki "rozgrywają się przed fabułą ze SpellForce: Zakon Świtu, a więc "jedynką"!

Akcja przedstawiona jest w rzucie izometrycznym. Jednym z najważniejszych "ficzerów" SpellForce III jest rozwój organiczny. Chodzi o możliwość zajmowania (pokojowego) oraz podbijania sektorów, które znajdują się tylko i wyłącznie w sąsiedztwie naszej bazy. Po pokonaniu wszystkich wrogów teren jest automatycznie przyłączany, a my tworzymy swój przyczółek. Wiąże się to z automatycznym procesem wydobycia surowców i rozpoczęcia wymiany handlowej z okolicznymi strefami.

SpellForce III to także tryb multiplayer - zarówno możliwość gry w kooperacji i przeciwko sobie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z SpellForce III (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?