Disciples: Liberation (PS4) - okladka

Disciples: Liberation (PS4)

Premiera:
21 października 2021
Premiera PL:
21 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Disciples: Liberation (PS4)
Kawira @ 11:00 14.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Disciples: Liberation to czwarta odsłona serii turowych gier strategicznych z elementami RPG będących swego czasu bezpośrednim konkurentem dla marki Heroes of Might & Magic (obecnie Might & Magic Heroes). Za projekt odpowiada Frima Studio tworzące w przeszłości m.in. cykl Zombie Tycoon oraz cyfrową adaptację planszówki Carcassone.

W Disciples: Liberation wracamy do krainy Nevendaar. Gracz wciela się w Avyannę - wojowniczkę pragnącą wyzwolić swój kraj. Aby tego dokonać musi lawirować pomiędzy trzema wrogimi sobie frakcjami. Historia w najnowszej części Disciples jest nieliniowa i pozwala grającemu na wybieranie kluczowych wyborów moralnych.

Rozgrywka Disciples: Liberation działa na dwóch płaszczyznach: eksploracja jest w czasie rzeczywistym, w trakcie której odwiedzamy nowe miejsca i wykonujemy zlecane nam zdania, zaś walka utrzymana została w turowym systemie, gdzie podłoże pokryte zostaje heksami (każde z nich jest jednym polem). Gracz zarządza własną armią, budowaną dzięki rozwojowi jednej z kilku typów baz. W specjalnych budynkach rekrutujemy nowe typy wojaków.

W Disciples: Liberation dyspozycji twórcy oddali ponad 50 jednostek, na które składają się wszelkiego rodzaju wojownicy, czarodzieje, a nawet mityczne bestie. Oprócz kampanii fabularnej możemy zmierzyć się w trybie sieciowym przeznaczonym dla dwóch graczy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strachZawiera sceny erotyczne
Screeny z Disciples: Liberation (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?