Ghost of Tsushima: Director's Cut (PS4) - okladka

Ghost of Tsushima: Director's Cut (PS4)

Premiera:
20 sierpnia 2021
Premiera PL:
20 sierpnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Ghost of Tsushima: Director's Cut (PS4)
Materdea @ 13:23 30.07.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 53h 47min

+ czaswięcej

Ghost of Tsushima: Director's Cut to rozszerzona edycja przygodowej gry akcji od studia Sucker Punch, która została przygotowana ekskluzywnie na konsole PlayStation - 4 i 5. To wydanie gry wzbogacone jest o niedostępny osobno dodatek Iki Island, oferujący około 10-20 godzin zabawy na nowej, tytułowej wyspie.

Akcja gry rozpoczyna się w 1274 roku. Są to czasy świetności imperium mongolskiego, które spogląda w kierunku feudalnej Japonii. Gracze wcielają się w samuraja, który staje naprzeciwko mongolskiej armii. Bohaterem kieruje chęć zemsty i pomszczenia bliskich, którzy zostali zamordowani przez Mongołów w wyniku masakry jednej z wiosek na wyspie Cuszima, gdzie toczy się akcja gry.

Produkcja oferuje sporych rozmiarów otwarty świat, nad którego kreacją twórcy poświęcili wiele uwagi. W trakcie rozgrywki nie napotkamy mapy zasypanej znacznikami, a fabuła nie prowadzi nas od punktu A do punktu B. Zamiast tego twórcy zachęcają do eksploracji w inny sposób - poprzez kreację interesujących lokacji i wydarzeń.

Rozgrywka w znacznej mierze stawia na skradanie, bowiem jako pojedynczy samuraj nie zawsze jesteśmy w stanie rozprawić się z licznymi jednostkami wroga. Twórcy zadbali jednak o rozbudowany system walki, w którym skorzystamy m.in. z samurajskich katan, włóczni czy łuków. Nasz bohater z czasem doskonali styl walki "Ducha", dający mu unikatowe możliwości.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Ghost of Tsushima: Director's Cut (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?