Observer: System Redux (PS4) - okladka

Observer: System Redux (PS4)

Premiera:
16 lipca 2021
Premiera PL:
16 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Observer: System Redux (PS4)
Materdea @ 18:36 08.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 11h 13min

+ czaswięcej

Observer: System Redux to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Team, w przeszłości odpowiedzialnego za Layers of Fear.

W Observer: System Redux gracz wciela się w postać polskiego policjanta, Daniela Lazarskiego. Trafiamy do Krakowa w roku 2084. Historia startuje w momencie, w którym nasz protagonista otrzymuje list od zaginionego przed laty syna, pracującego jako inżynier dla potężnej korporacji Chiron, kontrolującej całkiem spory segment życia obywateli. Ruszamy prowadzić prywatne śledztwo, nierzadko zmuszające nas do oglądania przerażających widoków.

Rozgrywkę w Observer oglądamy z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł opiera się na eksploracji otoczenia, poznawaniu kolejnych faktów z życia bohatera oraz jego rodziny, rozmawiania z postaciami niezależnymi i rozwiązywaniu zagadek. Podobnie jak w poprzednim projekcie, zmienia się ono dynamicznie, nierzadko oferując sytuacje dla nas niezrozumiałe - najistotniejszym "ficzerem" jest możliwość włamywania się do umysłów niektórych, ważnych z powodów fabularnych, osób i przemierzanie ich najgorszych koszmarów. Gameplay zmienia się wtedy na survival, kiedy musimy omijać zagrożenia.

Observer: System Redux na PlayStation 4 i Xbox One to nowa wersja posiadająca rozszerzoną ścieżkę fabularną. Tytuł pierwotnie zadebiutował jako remaster / wydanie dedykowane konsolom dziewiątej generacji (Xbox Series X|S i PlayStation 5).

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?