MotoGP 21 (PS4) - okladka

MotoGP 21 (PS4)

Premiera:
22 kwietnia 2021
Premiera PL:
22 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis MotoGP 21 (PS4)
Kawira @ 11:49 30.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

MotoGP 21 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych cyklu MotoGP. Marka bazuje na oficjalnej licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata o tej samej nazwie, dzięki czemu w grze oglądamy prawdziwe zespoły, trasy, zawodników oraz jednoślady. Za projekt odpowiada studio Milestone specjalizujące się w produkcji tytułów traktujących o sportach motorowych i posiadających na swoim koncie takie dzieła jak m.in. RIDE czy WRC.

MotoGP 21 oferuje pięć klas pojazdów - Red Bull MotoGP, MotoE, Moto 3, Moto 2 oraz rzecz jasna MotoGP. Podobnie jak w poprzednich częściach rozgrywka skupia się na realizmie, dopracowując ten aspekt również i w najnowszej grze. Oprócz dobrej jazdy i wyprzedzania konkurentów, w trakcie wyścigu musimy pilnować takich statystyk jak temperatura i zużycie opon oraz m.in. poziom paliwa w baku. Największą zmianę stanowi zniesienie odrodzenia się w przypadku kraksy. Teraz sami musimy wstać oraz wystartować pojazdem na nowo.

W MotoGP 21 powróciły znane tryby gry takie jak kariera czy historyczne wyścigi. Rozgrywki jednoosobowe zostały ulepszone dzięki nowym algorytmom sztucznej inteligencji uczącym się bezpośrednio od graczy. Nie zabrakło także zabawy online z dedykowanymi serwerami i możliwością reżyserowania własnych wyścigów.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z MotoGP 21 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?