Serial Cleaners (PS4) - okladka

Serial Cleaners (PS4)

Premiera:
22 września 2022
Premiera PL:
22 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Serial Cleaners (PS4)
Materdea @ 15:25 28.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Serial Cleaners to kontynuacja gry skradnakowo-zręcznościowo-logicznej od krakowskiego studia Draw Distance - Serial Cleaner. Podobnie jak poprzedniczka, tytuł ten również skupia się na niecodziennym motywie "czyścicieli" ciał, którzy muszą ukryć swoje działania na miejscu zbrodni przed śledczymi.

Serial Cleaners osadza akcję w szalonych latach 90. ubiegłego stulecia. Znów wcielamy się w wykonawców tytułowej profesji, których zadaniem jest pozbycie się dowodów rzeczowych - a konkretnie ciał - z miejsca zbrodni zanim policjanci połapią się, co tak naprawdę zaszło.

Rozgrywka Serial Cleaners przypomina założenia oryginalnego Serial Cleaner, jednak wprowadza kilka dość istotnych zmian. Przede wszystkim bohaterów gry mamy czterech - kontrolujemy ich naprzemiennie. Każdy z protagnistów ma inny sposób działania. Jeden np. nie przejmuje się pozostawianą wszędzie krwią i jedyne na czym mu zależy to poćwiartowanie i spalenie truchła. Drugi z kolei działa bardzo po cichu, eliminując wszystkie ślady - włączając to ścieranie juchy ze ścian.

Screeny z Serial Cleaners (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?