The Elder Scrolls Online: Blackwood (PS4) - okladka

The Elder Scrolls Online: Blackwood (PS4)

Premiera:
08 czerwca 2021
Premiera PL:
08 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls Online: Blackwood (PS4)
Materdea @ 17:27 21.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 32h 0min

+ czaswięcej

The Elder Scrolls Online: Blackwood to kolejne fabularne rozszerzenie dedykowane grze MMORPG od studia ZeniMax Online - The Elder Scorlls Online. Dodatek oferuje krainę nawiązującą do The Elder Scorlls IV: Oblivion. Jest to jednocześnie DLC, które stanowi trzon całorocznej przygody w uniwersum TESO - Wrota Oblivionu.

Historia The Elder Scrolls Online: Blackwood rozgrywka się na 800 lat przed wydarzeniami z Obliviona. Osią fabuły DLC jest odkrycie przez gracza spisku daedrycznego księcia Mehrunesa Dagona.

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: Blackwood oprócz nowych terytoriów takich jak mury cesarskiego miasta Leyawiin, mroczne bagna Shadowfen oraz oczywiście tajemniczy region Blackwood przynosi także usprawnienia w mechanice. Najistotniejszą nową funkcjonalnością jest system towarzyszy, który pozwala na zrobienie własnej drużyny złożonej z postaci niezależnych. Ci zwiedzają z nami Tamriel i biorą udział w walkach.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z The Elder Scrolls Online: Blackwood (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?