Life is Strange Remastered Collection (PS4) - okladka

Life is Strange Remastered Collection (PS4)

Premiera:
01 lutego 2022
Premiera PL:
01 lutego 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Life is Strange Remastered Collection (PS4)
Materdea @ 11:48 19.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Life is Strange Remastered Collection to zbiorcze wydanie dwóch odświeżonych części popularnej serii eksploracyjnych gier przygodowych - Life is Strange z 2015 oraz Life is Strange: Before the Storm z 2017 roku. Remaster został przygotowany z myślą o wydaniu nowej części, Life is Strange: True Colors.

Life is Strange Remastered Collection pozwala znów wcielić się w postać Max Caulfield, nastolatkę powracającą do swojego rodzinnego miasta Arcadia Bay. Na miejscu bohaterka trafia na dawną przyjaciółkę, Chloe Price, z którą próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia koleżanki ze szkoły. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż Max bardzo szybko odkrywa swoje niezwykłe moce - jest w stanie cofać się w czasie.

Chloe Price jest z kolei protagonistką Life is Strange: Before the Storm, w którym akcja prezentuje wydarzenia sprzed oryginału. Historia w spin-offie ukazuje wątek przyjaźni Price i Rachel Amber - dziewczyny, która zaginęła w "jedynce" - przed powrotem Max do miasta.

Rozgrywka zaoferowana przy okazji Life is Strange Remastered Collection nie zmienia zasad z oryginalnych gier - nadal rdzeniem jest eksploracja, rozmowa z postaciami niezależnymi, wybieranie linii dialogowych i mierzenie się z dokonanymi wyborami moralnymi. Zabawę urozmaica umiejętność cofania w czasie Max (Chloe, która jest bohaterką Before the Storm, żadnych nie posiada), co wpływa na gameplay.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?