Curse of the Dead Gods (PS4) - okladka

Curse of the Dead Gods (PS4)

Premiera:
23 lutego 2021
Premiera PL:
23 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Curse of the Dead Gods (PS4)
Dirian @ 00:49 24.02.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Curse of the Dead Gods to gra łącząca gatunki hack'n'slash oraz roguelike. Za jej przygotowanie odpowiada francuskie studio Passtech Games.

Rozgrywka toczy się tutaj w świątyniach, osadzonych w mrocznym, brutalnym świecie. Wcielamy się w śmiałka, który za wszelką cenę pragnie posiąść bogactwo, ale też życie wieczne oraz boskie moce. W tym celu przemierzamy kolejne lokacje, walcząc z napotkanymi potworami, kolekcjonując złoto i coraz to ciekawsze zdobycze. 

Ciekawą mechaniką, na jaką zdecydowali się twórcy Curse of the Dead Gods, są klątwy. Te mogą nieść zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki dla naszej postaci. Konieczny jest balans, gdyż postać zbyt mocno owładnięta klątwami po czasie popada w szaleństwo.

Walka przypomina najlepsze gry hack'n'slash. Starcia są dynamiczne, brutalne i świetnie animowane. W trakcie walk korzystamy z mieczy, włóczni, toporów, łuków czy broni palnej. Jednocześnie używamy też run, reliktów i umiejętności specjalnych.

Śmierć w Curse of the Dead Gods oznacza koniec zabawy i konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Curse of the Dead Gods (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?