The Elder Scrolls Online: Summerset (PS4) - okladka

The Elder Scrolls Online: Summerset (PS4)

Premiera:
05 czerwca 2018
Premiera PL:
05 czerwca 2018
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls Online: Summerset (PS4)
Materdea @ 17:56 01.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Summerset to kolejne rozszerzenie dedykowane grze MMORPG od Zenimax Online Studios - The Elder Scrolls Online. Dodatek otwiera nowy rozdział w historii tego tytułu, oferując graczom również zupełnie nową lokację, wyspę Summerset, która jest ojczyzną Elfów Wysokiego Rodu.

The Elder Scrolls Online: Summerset to otwiera nowy wątek fabularny, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Jako postać samodzielnie wykreowana przez gracza trafiamy na tytułowe Summerset Isle (Wyspę Sommerset) - pierwszy raz od 1994, kiedy teren ten zadebiutował w pierwszej grze z serii The Elder Scrolls - Arena. Gracze będą mogli również zbadać wyspę Artaeum, dom dla tajemniczego Zakonu Psijiców, grupy mędrców starszych od samej Gildii Magów.

Rozgrywka w The Elder Scrolls Online: Summerset dodaje nową lokację, wyzwania PvP i PvE, a także dodatkowe lochy do eksploracji solo lub wraz z gildią. W grze pojawia się możliwość wyrobu własnej biżuterii, co stanowi rolę artefaktów dodających pasywne bonusy oraz okazja do wstąpienia do Zakonu Psijiców i nauczenia się ich starożytnej magii.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?