It Takes Two (PS4) - okladka

It Takes Two (PS4)

Premiera:
26 marca 2021
Premiera PL:
26 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis It Takes Two (PS4)
Kawira @ 10:45 22.12.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 13h 48min

+ czaswięcej

It Takes Two to przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie klasycznej platformówki przeznaczona dla dwóch osób. Za projekt odpowiada studio Hazelight mające na swoim koncie udane A Way Out.

W It Takes Two wcielamy się w małżeństwo Cody'ego oraz May, które zostaje uwięzione w baśniowym królestwie przez wyobraźnię swojej zrozpaczonej córki cierpiącej z powodu rozwodu. Aby wrócić do rzeczywistości muszą odbudować swój związek z pomocą gadającej księgi o imieniu Hakim - pełni on również rolę narratora niecodziennych wydarzeń.

Rozgrywka It Takes Two, podobnie jak A Way Out, przeznaczona jest wyłącznie dla dwóch osób - drugą postacią nie może grać sztuczna inteligencja. Należy wspólnie pokonywać zróżnicowane poziomy wypełnione zagadkami, przeszkodami oraz minigierkami. Lokacje umieszczone zostały w malowniczych, pełnych absurdu środowiskach. Każda postać korzysta z unikalnej dla siebie umiejętności i szeregu gadżetów ułatwiających zabawę.

Screeny z It Takes Two (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojteklog   @   13:43, 02.01.2022
We dwojke, inaczej sie nie da, przyjemna gierka.
1 kudosdabi132   @   17:26, 27.01.2022
Gra świetna. Do zabawy z drugą połówka w sam raz. Grafika przyjemna dla oka jest dużym plusem produkcji. W czasie pokonywania kolejnych etapów, oprócz wykonywania zadań głównych mamy również możliwość rozegrania szeregu mini gierek, takich jak wystrzeliwanie w powietrze partnera zasiadającego w zabawkowym samochodziku, wyścigi na lodzie czy rzucanie się śnieżkami. Tego typu gry warto kupować i mieć w kolekcji.